Technická specifikace kvalifikované elektronické pečeti ProID QSeal

elektronicka-pecet

Výkonné automatické pečetění

ProID QSeal je zprovozněn jednoduchým připojením čipové karty (tokenu) k serveru, který poskytuje pečetění jako webovou službu napojeným aplikacím. Toto serverové pečetění je možno využít i pro automaticky generované dokumenty a dávkové pečetění. Jedna karta zvládne vystavit 1700 pečetí za hodinu!

 

Bezpečnost a důvěryhodnost

Veškerá data, dokumenty a kryptografické operace jsou zpracovávány na vaší infrastruktuře, nic není odesíláno mimo vaši kontrolu třetím stranám. Celý proces pečetění probíhá uvnitř vaší organizace, na vašem vlastním serveru.

Výkon pečeti odpovídá potřebám typického soudu, nemocnice, městského úřadu či ministerstva. V případě nárůstu počtu dokumentů lze výkon libovolně znásobit. Systém podporuje provoz s volitelným záložním serverovým uzlem.

elektronicka-pecet

ProID QSeal v sobě spojuje extrémní výkon, jednoduchost instalace a mimořádnou finanční úsporu oproti ostatním technologiím. To vše při splnění nejpřísnějších legislativních a bezpečnostních požadavků.

Řešení ProID QSeal je možné integrovat přes otevřené API rozhraní se systémy (nejčastěji spisovými službami), které potřebují elektronický dokument opatřit kvalifikovanou elektronickou pečetí. Otevřené API mají ve svých systémech integrované společnosti GORDIC a S&T.

 

 

Elektronická pečeť ProID QSeal Elektronická pečeť ProID QSeal Elektronická pečeť ProID QSeal
Výkonné automatické pečetění na vašem serveru
Bezpečnost a plná integrace v prostředí Microsoft
Jednoduchá instalace a úsporný provoz
Až 1700 dokumentů opatřených pečetí za hodinu s jednou kartou připojenou na váš server, možnost dalšího navýšení Služba je hostována na vašem MS Windows Serveru, žádná data se neodesílají ven Pečeť na svém serveru dokážete nainstalovat a spustit sami či s naší metodickou podporou

 

 

Elektronická pečeť ProID QSeal Elektronická pečeť ProID QSeal Elektronická pečeť ProID QSeal
Podpora certifikátů, splnění eIDAS
Technická podpora a garance
Zakázkové aplikace a rozšíření
Provoz certifikátů vydávaných certifikačními autoritami PostSignum a eIdentity Náš tým konzultantů a techniků vám pomůže vyřešit všechny případné problémy Pečeť je možné propojit s dalšími systémy a aplikacemi (elektronický podpis, MS Word atd.), otevřené API rozhraní

Získat nabídku pro moji organizaci