PROID QSEAL

ELEKTRONICKÁ PEČEŤ
NOVÉ GENERACE

RYCHLÉ A BEZPEČNÉ
ŘEŠENÍ NEJEN PRO
STÁTNÍ SPRÁVU

Zjistit více

Elektronická pečeť nové generace

Kvalifikovaná elektronická pečeť ProID QSeal je vytvořena pro snadné použití uvnitř úřadů, nemocnic či soudů. Dokážete ji snadno nainstalovat sami a okamžitě začít využívat. Bez problémů zvládá hromadné pečetění – až 1700 pečetí za hodinu! Uživatelské rozhraní i proces pečetění je jednoduchý a intuitivní. Technologie se dá snadno spojit i s vystavováním elektronických podpisů a dá se včlenit do běžných kancelářských aplikací, například Office 365 či PDF. Pečeť je certifikována a splňuje nároky evropského nařízení eIDAS.

 

 

Inovativní technické řešení

800-2-pecet-qseal

ProID QSeal ProID QSeal je inovativní řešení pro elektronické pečetění pomocí čipové karty s kvalifikovaným certifikátem. Výhodou je rychlá instalace (pomocí USB tokenu a karty), bezpečnost a jednoduchá obsluha. Navíc se dá snadno propojit s dalšími systémy a aplikacemi.

 

Stáhnout produktový list

Vysoce ekonomický provoz

Elektronická pečeť ProID QSeal nabízíme jako balíček, obsahující vše potřebné pro snadnou instalaci a spuštění. K pečeti poskytujeme zdarma i roční servisní podporu. Kontaktujte nás pro získání konkrétní nabídky pro váš úřad či organizaci.

Odeslat dotaz na cenu a instalaci

Moderní řešení s jednoduchou obsluhou

ProID QSeal v sobě spojuje extrémní výkon, jednoduchost instalace a mimořádnou finanční úsporu oproti ostatním technologiím. To vše při splnění nejpřísnějších legislativních a bezpečnostních požadavků.

Řešení ProID QSeal je možné integrovat přes otevřené API rozhraní se systémy (nejčastěji spisovými službami), které potřebují elektronický dokument opatřit kvalifikovanou elektronickou pečetí. Otevřené API mají ve svých systémech integrované společnosti GORDIC a S&T.

 

 

Elektronická pečeť ProID QSeal Elektronická pečeť ProID QSeal Elektronická pečeť ProID QSeal
Výkonné automatické pečetění na vašem serveru
Bezpečnost a plná integrace v prostředí Microsoft
Jednoduchá instalace a úsporný provoz
Až 1700 dokumentů opatřených pečetí za hodinu s jednou kartou připojenou na váš server, možnost dalšího navýšení Služba je hostována na vašem MS Windows Serveru, žádná data se neodesílají ven Pečeť na svém serveru dokážete nainstalovat a spustit sami či s naší metodickou podporou

 

 

Elektronická pečeť ProID QSeal Elektronická pečeť ProID QSeal Elektronická pečeť ProID QSeal
Podpora certifikátů, splnění eIDAS
Technická podpora a garance
Zakázkové aplikace a rozšíření
Provoz certifikátů vydávaných certifikačními autoritami PostSignum a eIdentity Náš tým konzultantů a techniků vám pomůže vyřešit všechny případné problémy Pečeť je možné propojit s dalšími systémy a aplikacemi (elektronický podpis, MS Word atd.), otevřené API rozhraní

Zaujalo vás naše řešení?

Vyplňte formulář a my vám podrobně představíme naši elektronickou pečeť


Michaela Lehká
mlehka@monetplus.cz